Про нас

'Gift-K' - це приватна поліграфічна компанія повного циклу, яка увібрала в себе все краще, що є на сьогоднішній день в області виготовлення поліграфічної продукції. Протягом останніх років ми є найдинамічнішою компанією в Україні на ринку поліграфії і рекламної продукції.
Ми - універсальне багатофункціональне підприємство з власної студією графічного дизайну і сучасним виробництвом, яке працює на ринку з 2002 року і постійно вдосконалюється. Компанія має п'ять регіональних офісів на території України: в Одесі, Києві, Миколаєві, Харкові та Вінниці.

'Gift K' - це новий погляд на створення паперової упаковки.
Кожне замовлення індивідуально розробляється і втілюється в життя командою професійних, люблять свою справу ілюстраторів і технічних фахівців.

Основним напрямком діяльності нашої компанії є виробництво паперових пакетів і різноманітною картонно-паперової продукції, в тому числі брендованої.
Ми готові допомогти вашої компанії в розробці власного рекламно-іміджевого стилю, який запам'ятається кожному. Сьогодні нас вибирають великі галузеві заводи, державні та приватні компанії, провідні роздрібні торгові мережі, великі бренди і консорціуми, тому що ми живемо і працюємо сьогодні, а думаємо завжди про завтрашній день.

 • Офсетний друк
 • Післядрукарська обробка
 • УФ-лакування
 • Ламінування
 • Каширування
 • Біговка і висікання
 • Тиснення і конгрев
 • Порізка паперу та картону
 • Офсетний друк

  Якщо перед вами стоїть завдання знайти надійного партнера в області поліграфії, необхідно знати критерії якості добре оснащеної друкарні. Серйозне і професійне підприємство повинно бути оснащено складним обладнанням для офсетного друку. Його наявність - ознака стабільності, продуманості і хорошої організації поліграфічної компанії. Виробництво «Гіфт-К» в повній мірі відповідає цьому критерію. Для друку кольору в поліграфії в основному використовується система CMYK, яка складається з чотирьох базових фарб - блакитний, червоний, жовтий і чорний. Завдяки особливій технології змішування цих баз, можна отримати будь-який колір и відтінок. Але у ВИРОБНИЦТВІ упаковки, особливо дизайнерській подарунковій, виникають випадки, коли навіть системи CMYK виявляється недостатньо. Тому Ми пропонуємо до ваших послуг друк понтонними фарбами, які гарантують точне попадання в фірмовий колір і ідеальне заповнення великих просторів на виготовленому матеріалі. Офсетний друк має безліч конкурентних переваг, серед яких: Висока якість, яка відрізняється точністю відтворення дрібних деталей зображення, його яскравістю і хорошою передачею всіх тонів і півтонів; Економічність, тому що вартість одиниці друкованої продукції скорочується пропорційно збільшенню тиражу; Оперативність. ..
 • Післядрукарська обробка

  Як повноцінне виробництво, яке претендує на звання кращого у своїй галузі, ми з особливою ретельністю займаємося обробкою ваших замовлень після завершення друку. Ми вважаємо свою діяльність справжнім мистецтвом, тому перетворюємо постпрес (так ми називаємо процес після друкарської обробки) в процес заключних штрихів створення справжнього шедевра поліграфії. Післядрукарська обробка необхідна для візуального доповнення майбутнього продукту, а також підвищення міцності і якості вашого замовлення. Для друкарень ми можемо запропонувати наступні послуги: ламінування; висікання; біговка; конгрів; тиснення фольгою; порізка паперу і картону; закріплення шнура і паперових ручок. ..
 • УФ-лакування

  УФ-лакування..
 • Ламінування

  Ламінування..
 • Каширування

  Якщо вам потрібно нанести зображення на щільний і товстий матеріал, наприклад, на переплетений або гофрокартон, то, як правило, традиційним цифровим або офсетним друком просто не обійтися. Багатофункціональні типографічні підприємства, в число яких входить Gift-K, використовує для таких цілей метод каширування, коли зображення друкується на тонкому папері або іншому менш щільному матеріалі, і далі так званий лайнер каширують на основу виготовленого предмету. Як лайнера ми пропонуємо папір або тонкий картон із зображенням, яке ми наносимо завдяки офсетному друку. Щільність матеріалу лайнера може варіюватися від 150 г / м2 до 210 м / г2. Основою може служити гофрокартон, мікрогофрокартон або переплетений картон різної товщини. ..
 • Біговка і висікання

  Для того, щоб забезпечити збереження вашої продукції в складних геометричних місцях, ми використовуємо принцип біговки, при якому на місцях передбачуваних згинів утворюється протиснута в матеріал доріжка. Ми робимо біговку тупим ножем, що забезпечує легке і рівне згинання. Також ми пропонуємо до ваших послуг висікання для того, щоб надати замовленню оригінальну форму. Цей спосіб обробки відмінно підходить для виготовлення цінників, коробок і дизайнерських папок, бірок і т.д. Висічка робиться на різних видах паперу та картону, в тому числі на переплеті та гофрокартоні. Максимальний формат виробів, які ми зможемо прикрасити таким способом, 700х1000 мм. ..
 • Тиснення і конгрев

  Як правило, клієнти, які звертаються до нас із замовленнями, хочуть, щоб їх продукт був незвичайним і незабутнім. Для того, щоб забезпечити клієнту те почуття, коли він просто не може випустити з рук вироблену продукцію, ми використовуємо прийом тиснення фольгою або конгрів. Особливо ми виділяємо конгрів. Завдяки йому можна домогтися рельєфного зображення, яке додасть вашій продукції особливу індивідуальність. Ми виробляємо тиснення на всіх видах паперу і картону, але при цьому формат аркушу вашої продукції не повинен перевищувати 640х900 мм. Максимальний розмір кліше до А-4. ..
 • Порізка паперу та картону

  Порізка паперу та картону..

Офсетний друк

Післядрукарська обробка

УФ-лакування

Ламінування

Каширування

Біговка і висікання

Тиснення і конгрев

Порізка паперу та картону

Здійснюємо доставку

Надаються послуги з доставки тиражів. Нашу продукцію можна побачити у багатьох магазинах, супермаркетах, торгових центрах України. На території України працюють 5 регіональних офісів в Києві, Одесі, Миколаєві, Харкові, Вінниці.

Контакти

 • Одеса
 • Вінниця
 • Київ
 • Харків