Корпоративні паперові пакети

Одним з найбільш ефективних маркетингових інструментів вже протягом багатьох років є паперові пакети з нанесенням логотипу. Відображаючи важливу інформацію про компанію, корпоративні пакети презентують разом з подарунками і рекламними матеріалами клієнтам, а також бізнес - партнерам. Велика частина презентів вручається під час виставок, семінарів, круглих столів, офіційних презентацій і навіть прес-конференцій. Для початку необхідно визначити мету використання корпоративного пакету з логотипом, і в залежності від мети вже можна підібрати матеріал, і спосіб нанесення друку.

Купити корпоративний пакет в Україні

Корпоративний пакет із нанесенням логотипу може стати чудовою рекламою вашого бізнесу. Така продукція актуальна як для великих корпорацій, так і для невеликих компаній, які тільки-но починають свій шлях у новій сфері. Все тому, що паперові пакети в корпоративних відтінках з нанесеною назвою або логотипом компанії наголошують на її унікальності та концепції, роблять бренд впізнаваним і виділяють його серед конкурентів.

Ми використовуємо сучасний підхід та метод офсетного друку, який дозволяє максимально точно відтворити малюнок, передати всі відтінки та чіткість контурів. Корпоративні пакети можуть виготовлятися з крейдованого або крафту паперу різної щільності. Розміри та дизайн узгоджуються з нашими менеджерами. Головне продумати стиль продукції так, щоб вона відповідала концепції вашої фірми.

Для чого потрібні корпоративні пакети

Типографічна продукція сьогодні активно використовується як реклама та інструмент просування бренду. Навіть звичайний паперовий пакет може допомогти вам розширити базу клієнтів, якщо правильно продумати його дизайн. Наприклад, нанести назву або логотип компанії, основну інформацію про неї (номер телефону, адресу тощо). Корпоративні пакети разом із невеликими презентами, паперами чи рекламними матеріалами видають:

  • клієнтам компанії;
  • співробітникам;
  • бізнес-партнер;
  • потенційним клієнтам.

Також їх часто беруть із собою на різні заходи: презентації, семінари, виставки, бізнес-поїздки, майстер-класи, конференції.

Існує кілька факторів, від яких залежать ціни на корпоративний пакет - друк з логотипом обійдеться дешевше, якщо вже у вас є цифрова версія логотипу бренду в необхідному форматі. При цьому послуга може коштувати дорожче, якщо назва або логотип компанії наноситься складнішою методикою. Наприклад, методом гарячого тиснення фольгою.

Також вартість послуг залежатиме від:

  • кількості пакетів – у разі оптового замовлення, ціна однієї одиниці нижча;
  • розмірів виробів: пакети можуть бути маленькими, середніми або великими, габарити узгоджуються заздалегідь.

Де придбати корпоративні пакети в Одесі

Замовити корпоративні подарункові пакети ви можете зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо якісну брендовану продукцію та гарантуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення: розробка унікального дизайну з урахуванням усіх вимог та побажань замовника, узгодження всіх деталей та допомога у розробці проекту на кожному етапі.

З усіх питань звертайтесь до наших менеджерів. Просто зателефонуйте за номером телефону або залиште заявку на сайт, і ми зв'яжемося з вами у найкоротші терміни, відповімо на всі запитання та допоможемо продумати стильний та якісний корпоративний пакет, який підвищить впізнаваність вашої компанії, підкреслить її статус та відповідальний підхід до ведення бізнесу.