Брендовані паперові пакети • Брендовані паперові пакети

  Паперові пакети брендовані у Львові

  Реклама бренду – це не лише величезні банери чи вітрини. Це ще й ті дрібні деталі, які формують образ і концепцію вашої компанії, підвищують довіру покупців і роблять товар більш цінним. Йдеться про красиву продуману упаковку – паперові брендові пакети стали інструментом просування у багатьох компаній. Навіть у кіно ми часто помічаємо, що головні героїні виходять із бутіків із пакетами, на яких – назва та логотип бренду.

  Такий маркетинговий хід, безперечно, виділить вас серед конкурентів і продемонструє ваше серйозне ставлення до бізнесу та піклування про своїх клієнтів.

  Якими бувають брендовані пакети паперові

  Пакети необхідні упаковки товару. Навіть якщо він знаходиться у коробці, важливо, щоб покупцям було зручно транспортувати його в руках. При цьому пакети можуть бути виготовлені з різних матеріалів: поліетилену, целофану, паперу.

  Останній варіант є найбільш вишуканим та стильним варіантом. Саме тому його використовують навіть великі відомі бренди. Упаковка виготовляється із щільного паперу, здатного витримувати вагу товару – екологічного матеріалу, який легко переробляється і не виділяє шкідливих компонентів.

  А нанесення логотипу чи назви бренду, використання корпоративних відтінків чи стилістики компанії робить брендовані пакети паперові відмінним та ефективним засобом просування.

  Паперові брендові пакети можуть бути актуальними для різних сфер . Ми пропонуємо красиві упаковки для ресторанів, флористики, ювелірних виробів, алкоголю, магазинів, бутіків і т.д.

  Як вибрати паперові пакети?

  Якщо ви проживаєте та ведете бізнес у місті Одеса та хочете замовити красиві та стильні брендовані пакети з паперу, звертайтесь до нас. На сайті ви можете вибрати усі характеристики майбутнього виробу. Як визначитися з розмірами та дизайном пакета? Враховуйте кілька ключових факторів:

  1. Ціна на паперові пакети . Вона залежатиме від густини паперу, яка використовується при виготовленні упаковки, типу ручок, розміру виробу. Також на вартість пакетів впливає їхня кількість: чим більшою буде партія, тим менша вартість одного виробу.
  2. Дизайн. Він має бути таким, що наголошує на концепції вашого бренду. Використовуйте відтінки, які є в логотипі або інтер'єрі компанії, відомі шрифти, логотип. При цьому не варто перенасичувати упаковку не потрібною інформацією: пакет має виглядати лаконічно та мінімалістично.

  Де замовити паперові пакети в Одесі?

  Замовити пакети паперові брендовані в Одесі ви можете прямо зараз на сайті нашої друкарні. Ознайомтеся з готовими роботами, щоб надихнутись та визначити: який пакувальний виріб вам потрібен (його розміри, відтінок, стиль, форма тощо).

  Ми пропонуємо максимально вигідні ціни на паперові пакети в Одесі та розробляємо вироби таким чином, щоб враховувати концепцію, ідеї та цінності вашого бренду. А це означає , що ви отримаєте унікальну упаковку для своїх товарів, яка підкреслить впізнаваність компанії, підвищить лояльність клієнтів і стане чудовою нативною рекламою.

  З усіх питань: матеріали, ціна , терміни виконання роботи та умови доставки ви можете звертатися до наших менеджерів. Скористайтеся послугою зворотного зв'язку та замовте дзвінок. Ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять, і допоможемо продумати дизайн і розрахувати кількість брендованих паперових пакетів.