Паперові пакети • Паперові пакети

      Оригінальна упаковка є запорукою успішної презентації, а також продажів, які підвищать конкурентоспроможність вашої компанії та її привабливість. Тому кожне замовлення ми виконуємо з якісних та екологічних матеріалів, таких як крафт, офсетний, крейдований папір та картон.

          Для спеціальних замовлень використовується дизайнерський папір (ефалін, імітлін, плайк) та дизайнерський тонований картон.

          Ми вважаємо за краще не нехтувати деталями, тому приділяємо особливу увагу конструкції ручок майбутнього пакета, при виготовленні яких можемо запропонувати такі варіанти виконання:

  • кручені крафт ручки бурого та білого кольору;
  • мотузкові ручки з поліпропіленової, поліефірної або бавовняної нитки завтовшки 3-6 мм різних кольорів;
  • атласні, репсові стрічки

        Для зміцнення ручок пакету за Вашим бажанням встановлюються люверси.

        Наші дизайнери перетворять Ваш пакет на справжній витвір мистецтва. Це буде унікальний ескіз, втілення всіх сміливих побажань та креативних ідей. Крім розробки індивідуального дизайнерського ескізу для паперових упаковок ми готові надрукувати ваш власний готовий макет з логотипом компанії або ілюстрацією.

          Мінімальний тираж замовлення – 500 шт.

          Для розрахунку вартості замовлення звертайтесь до наших спеціалістів.

          У нашому асортименті також завжди є готова продукція, яку ви в будь-який час зможете придбати.

      Прислів'я «Зустрічають по одязі, а проводжають за розумом» актуальне і сьогодні. Причому це стосується всіх сфер життя: починаючи від такого товару, як паперові пакети з логотипом на замовлення і закінчуючи зовнішнім виглядом автомобілів. І це не дивно – справити перше враження потрібно максимально вдало.

  Ефективна якість - крафт пакети з логотипом

      Будь-який, навіть не найкрасивіший і потрібний потенційному покупцеві товар виглядає досить презентабельно, якщо він затишно та оригінально упакований у крафт пакети. Цей варіант упаковки вже давно і успішно використовується тими, хто віддає перевагу не тільки успішному, а й оригінальному продажу – адже саме папір надає солідності та респектабельності товару. Варто згадати, що саме такий папір був поширений у розкішних дореволюційних магазинах і салонах, кондитерських, булочних. А як витончено виглядає запакований у вощений папір і перев'язаний сріблястою стрічкою знаменитий елісеївський шоколад! І за радянських часів картонні пакети з логотипом були поширені. Щоправда, поняття «логотип» тоді було досить розмитим, і у кращому разі це був штамп фабрики-виробника. Однак така упаковка цілком мала право на життя: вона добре зберігала всі споживчі якості товару і була досить міцною.

  Переваги паперових пакетів

      Першим у низці численних переваг такого виду упаковки, як пакети з паперу, є матеріал, з якого вони виготовлені. Цей продукт виготовлений з екологічно чистих матеріалів. Цей факт говорить про те, що власник пакету дбає про стан навколишнього середовища та несе свою частку соціальної відповідальності. Зрозуміло, подібна упаковка завжди привертатиме увагу через свою незвичайність. Ми настільки звикли до кричаще яскравого і несмачного поліетилену, що сприймаємо природність як щось незвичайне та добре. І це ж враження автоматично переноситиметься на друк паперових пакетів з логотипом.

      Другою перевагою, безперечно, є можливість нанесення рекламної інформації. Така упаковка є чудовим рекламним майданчиком, на якому можна розмістити логотип та дані компанії, і це буде виглядати доречно та стильно. Паперовий пакет сам собою привертає увагу, а інформація, яку він демонструє, привертає підвищену увагу потенційних клієнтів. Крім того, подібна реклама додає ваги та є солідною візитною карткою компанії. Тому друк на паперових крафт пакетах віддають перевагу тим, хто цінує стиль, витонченість та оригінальність і до того ж зацікавлені у продажах свого продукту.

      Третім плюсом паперової упаковки по праву вважається її міцність. Фірмові паперові пакети з нанесенням не викидаються відразу після придбання продукту, а використовуються неодноразово. Отже, і кількість контактів із цільовою аудиторією зростає.

  Паперові пакети з логотипом на замовлення від друкарні «Гіфт-К»

      Сьогодні все більше компаній, салонів, магазинів, ресторанів і кондитерських фабрик воліють замовити виготовлення паперових пакетів з логотипом для своєї продукції, вибираючи для цього тільки професіоналів у цій галузі. Наша друкарня пропонує найвигідніші умови співпраці, професійний комплексний підхід до кожного замовлення, а також 100% якість усіх виробів.

      У роботі ми дотримуємося наступного принципу: візуальне сприйняття продукції клієнтами, що реалізовується, буде спочатку вибудувано в позитивному ключі, а значить, половина успіху гарантована. Адже презентабельність паперової упаковки з нанесеною на ній інформацією є незаперечною, а тому модно спостерігати зростання виробництва паперових пакетів з логотипом. Щоб здійснити успішну рекламну кампанію, варто звернути увагу на такий рекламний канал, як паперовий пакет з логотипом, ціна якого в нашій друкарні Вас приємно здивує!     Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, високу якість всіх виробів та можливість виготовлення на замовлення.