Коробки

 • Коробки

  Замовити брендовані коробки Gift-K

  Картонні коробки є одним із найпопулярніших пакувальних виробів. Вони сьогодні представлені в широкому асортименті та відрізняються між собою розмірами, формою, відтінками.

  У нашій друкарні ми розробляємо унікальний дизайн продукції, що дозволяє отримати пакувальні коробки з нанесеним на них логотипом або назвою бренду.

  Для оформлення можна використовувати корпоративні відтінки, базову інформацію (номер телефону, адресу). В результаті ви отримуєте не тільки пакувальну продукцію, але й ефективну рекламу, яка підвищує впізнаваність вашого магазину чи салону, демонструє клієнтам відповідальний та серйозний підхід до ведення бізнесу.

  Навіщо потрібні брендовані коробки

  Картонні коробкивиготовляються з картону чи мікрогофрокартону. Він відрізняється підвищеною міцністю та здатністю добре тримати форму, стійкістю до високих навантажень та механічних пошкоджень. А це означає, що ви можете використовувати таку упаковку в різних сферах. Брендовані коробки замовляють:

  • магазини одягу, взуття та аксесуарів;
  • ювелірні салони;
  • кондитерські будинки;
  • продуктові магазини;
  • книгарні;
  • невеликі домашні виробництва хендмейду виробів.

  Для чого використовуються коробки і чим вони кращі за звичайні пакети:

  1. Практичність та довговічність. Така упаковка надійніше захищає товар, що зберігається усередині. Більше того, у коробці його можна зберігати роками, поставивши, наприклад, у шафі.
  2. Ефективний та бюджетний спосіб просування. Реклама - це не тільки маркетингова стратегія для просування в інтернеті або величезна вітрина в магазині. Наявність фірмової коробки робить бренд більш популярним і виділяє його серед конкурентів, особливо якщо продумати стильний дизайн

  Кому варто замовити картонні коробки брендовані

  Неважливо, починаєте ви бізнес або вже досвідчений гравець у своїй сфері. Який би товар ви продавали, коробка є відмінним варіантом для його упаковки.

  Особливо, якщо ви здійснюєте доставку містом або Україною. Так вам не доведеться купувати звичайні коробки на пошті. А покупець зможе розгорнути та побачити красиву упаковку, яка покращить настрій та продемонструє турботу бренду про своїх клієнтів.

  Які брендовані подарункові коробки купити?

  Насамперед варто визначитися з матеріалами пакувальних виробів. Для особливо важких товарів або більшої надійності можете обратибрендовані коробки з мікрогофри. Вони витримують більшу вагу та відрізняються довговічністю.

  Найбільш бюджетним, але при цьому досить міцним та довговічним варіантом є картонні коробки. Вони виготовляються із щільного зносостійкого картону, що відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом та універсальністю. Матеріал забезпечує циркуляцію повітря та захищає вміст від прямих сонячних променів. Отже, всередині можна зберігати різні категорії товарів: починаючи від одягу, взуття та аксесуарів і закінчуючи навіть продуктами харчування.

  Більше того, такі коробки можна використовувати надалі – вони мають тривалий термін експлуатації кілька років. Уявіть собі, що у покупця так довго зберігатиметься пакувальна продукція, на якій великим шрифтом нанесена назва вашого бренду. Це точно зробить його більш пізнаваним і незабутнім.

  Перед тим, як купитикоробки на замовлення, варто визначитися:для продукціїякого типу потрібна упаковка. Від цього залежатиме:

  1. Розмір.Коробкипотрібні для габаритних товарів. Для, наприклад маленьких баночок з медом або ювелірних прикрас підходять більш лаконічні та невеликі вироби.
  2. Відтінок. Сучасні технології дозволяють нанести на коробку будь-яке зображення.
  3. Форма пакувальної продукції: квадрат, прямокутник і т.д.
  4. Кількість коробок. Найбільш вигідно замовлятиподарункові брендовані коробкиоптом. У такому разі вартість одного виробу буде набагато нижчою.

  Замовитипакувальні коробкиви можете зараз на нашому сайті. Наші менеджери завжди готові відповісти на ваші запитання та допомогти з вибором пакувальної продукції. Зв'яжіться з нами за номером телефону або замовте послугу «Зворотний дзвінок».