Блокноти

 • Блокноти
      Окрім подарункових пакетів та паперової упаковки, у нас Ви можете замовити оригінальні блокноти різних розмірів - від мініатюрних форматів А6 до великих А4. Вони можуть стати приємним подарунком, так і відмінним способом представницької реклами вашої компанії.
      Для обкладинок ваших майбутніх записників наші дизайнери розробляють унікальний макет, який втілюють у життя наші технічні фахівці. При виготовленні можна використовувати стандартний папір (250-300 г/м²) з гладкою або фактурною поверхнею.
      Сторінки майбутнього блокнота - тонкий папір щільністю 80 г/м², який ми скріплюємо по вузькій (планшет) або широкій (книжковий тип) стороні листа за допомогою скріпок, металевої спіралі або клею.
      Як би далеко не зробив крок технічний прогрес з його досягненнями у вигляді сучасних гаджетів, смартфонів, планшетів і ноутбуків, старі добрі брендовані блокноти поки що ніхто не скасовував. Наша друкарня пропонує лише найкращі умови співпраці: у нас ви можете замовити блокноти з логотипом за доступною вартістю у максимально стислий термін.
  Мінімальне замовлення – 100 штук.
  Для розрахунку вартості замовлення звертайтесь до наших спеціалістів.

  Переваги паперових носіїв

      На відміну від планшетів та електронних записників, фірмові блокноти досі займають своє почесне місце в замовленнях рекламних агентств. Їх вручають клієнтам у пакетах із сувенірною продукцією. І, зрозуміло, блокноти можна часто побачити у руках співробітників будь-якого офісу. Чому цей спосіб зберігання інформації досі не зжив себе?

      Насамперед тому, що досі ще не було придумано жодного електронного пристрою, який міг би випередити швидкість людської підсвідомості. Крім того, піднімаючи свої записи в блокноті, людина воскрешає не тільки всю важливу інформацію, а й умови та обставини, за яких вона була зафіксована, хто при цьому був присутній і т.д. А це цінніше і важливіше за суху і «мертву» інформацію, занесену в комп'ютер або планшет.

      Крім того, брендовані блокноти власними силами є дуже цінним продуктом. Адже на їхніх обкладинках та внутрішніх аркушах міститься інформація про компанію. Якщо врахувати, що блокнотом користуються неодноразово і часом протягом кількох місяців, то вартість рекламного контакту стає воістину крихітною, не втрачаючи у своїй як. А офіційна статистика свідчить, що інформація, побачена вдванадцяте, на підсвідомому рівні схиляє людину до покупки! Тому брендування блокнотів це не тільки данина моді, але й канал продажів, що відмінно діє, який буде працювати на вас протягом декількох місяців!

  Широкий асортимент та приваблива ціна на блокноти з логотипом

      До речі, всупереч поширеній думці, вартість блокнотів не є такою вже високою. Зверніться до фахівців нашої компанії за точним розрахунком – і ви будете приємно вражені цінами та термінами виконання вашого замовлення.