Брендовані папки

 • Брендовані папки
  Жодна компанія може обійтися без папок, а ознакою солідності компанії є наявність корпоративної фірмової папки. Нашим папкам ви зможете без сумніву довірити не лише корпоративні та особисті документи, а й свій імідж, який зможе підкреслити добре зроблена стильна папка під час проведення різноманітних ділових заходів.
   - Виготовляються папки з різних паперів (300-350 г/м2), всіх видів картону (230-300 г/м2).
      Мінімальний тираж – 500 штук.
      Для розрахунку вартості замовлення звертайтесь до наших спеціалістів.
  Ми допоможемо вирішити завдання, що стоїть перед вами, найбільш оптимальним способом.
       Папка – невід'ємний атрибут будь-якої ділової людини та будь-якої солідної компанії. Це зручний аксесуар для підтримки порядку в паперах та документах, річ, яка потрібна для ведення будь-якої справи.
  Різновиди папок
      Легкість, зручність у використанні та оригінальність виконання порадує найвибагливішого замовника. Брендовані папки з логотипом компанії виглядають дуже стильно та привертають увагу користувачів. Картонні папки з логотипом можуть стати обличчям фірми і в той же час виконувати свою основну функцію: служити футляром для зберігання документів, захищати ділові папери від пошкоджень та запобігати забрудненню.
      Замовити паперові папки з логотипом можна на нашій компанії. Це легко зробити звернувшись до фахівців, які допоможуть розрахувати вартість замовлення та здійснити доставку тиражу до дверей вашої компанії. Фірмові папки для документів з логотипом будь-якого підприємства – чудова реклама послуг або товарів, які ви надаєте споживачеві.