Брендовані каталоги

 • Брендовані каталоги
      Буває так, що асортимент товарів, які та чи інша компанія реалізує на ринку, збільшується щодня, а наданий клієнтам прайс-лист у форматі Excel вже не задовольняє сучасним запитам. А тому виготовлення каталогів і сьогодні актуальне.

      Людина влаштована так, що насамперед вона сприймає інформацію візуально. Тому, чим яскравіше і барвистіше буде представлений товар, тим більша ймовірність здійснення покупки. І друк рекламних каталогів особливо поширений. Гартуючи презентер, потенційний клієнт може не поспішаючи ознайомитися не тільки із зовнішнім виглядом товару, а й прочитати про його технічні параметри та споживчі властивості. При цьому ціна на друк каталогів не буде захмарною.

      Маючи каталог, його власник повертатиметься до нього не раз, і не два, і цілком можливо - протягом декількох років. Тому друк рекламних каталогів – це не просто необхідна стаття рекламного бюджету будь-якої компанії, що поважає себе. Каталог є чудовим, «довгограючим» каналом продажів.

      Звернувшись до нашої компанії, ви можете бути впевнені в якості продукції та друк каталогів у друкарні завжди можете довірити професіоналам.

      Мінімальний тираж замовлення – 500 шт.

      Для розрахунку вартості замовлення звертайтесь до наших спеціалістів.


  Переваги паперових носіїв

      На відміну від планшетів та електронних записників, фірмові блокноти досі займають своє почесне місце в замовленнях рекламних агентств. Їх вручають клієнтам у пакетах із сувенірною продукцією. І, зрозуміло, блокноти можна часто побачити у руках співробітників будь-якого офісу. Чому цей спосіб зберігання інформації досі не зжив себе?

      Насамперед тому, що досі ще не було придумано жодного електронного пристрою, який міг би випередити швидкість людської підсвідомості. Крім того, піднімаючи свої записи в блокноті, людина воскрешає не тільки всю важливу інформацію, а й умови та обставини, за яких вона була зафіксована, хто при цьому був присутній і т.д. А це цінніше і важливіше за суху і «мертву» інформацію, занесену в комп'ютер або планшет.

      Крім того, брендовані блокноти власними силами є дуже цінним продуктом. Адже на їхніх обкладинках та внутрішніх аркушах міститься інформація про компанію. Якщо врахувати, що блокнотом користуються неодноразово і часом протягом кількох місяців, то вартість рекламного контакту стає воістину крихітною, не втрачаючи у своїй як. А офіційна статистика свідчить, що інформація, побачена вдванадцяте, на підсвідомому рівні схиляє людину до покупки! Тому брендування блокнотів це не тільки данина моді, але й канал продажів, що відмінно діє, який буде працювати на вас протягом декількох місяців!

  Широкий асортимент та приваблива ціна на блокноти з логотипом

      До речі, всупереч поширеній думці, вартість блокнотів не є такою вже високою. Зверніться до фахівців нашої компанії за точним розрахунком – і ви будете приємно вражені цінами та термінами виконання вашого замовлення.