Брендований пакувальний подарунковий папір

  • Брендований пакувальний подарунковий папір
    Обгортковий папір з логотипом може бути використаний як реклама послуг Вашої компанії. Це досить зручний та поширений спосіб заявити про себе та донести до споживача інформацію про конкретну фірму.
    Вибір пакувального паперу
        Головне – це якість продукції. Наше поліграфічне підприємство дбає про те, щоб замовник був задоволений усіма характеристиками запропонованого товару. Тому ми можемо надати Вам можливість вибору пакувального паперу, на якому згодом буде нанесено логотип Вашої компанії. Завдяки використанню нових технологій, ми забезпечуємо різні варіанти друку на обгортковому папері. Ви можете вибрати той, який більше відповідає вашим уподобанням та уявленням про рекламу.
        Друк на пакувальному папері здійснюється найновішим способом. Замовник надає можливість вибору власного дизайну логотипу, а також Ви можете скористатися послугами наших дизайнерів. Фахівці в галузі друку є професійними консультантами, які підберуть оптимальний спосіб розміщення реклами на упаковці. Пакувальний папір з логотипом на замовлення буде виготовлений в найкоротший термін і доставлений прямо до офісу компанії.