Брендовані календарі

 • Брендовані календарі
      Величезний досвід виробництва календарів різних типів, форм та форматів. Насамперед, це квартальні, перекидні настінні та настільні календарі на замовлення.

  Квартальні календарі за традицією стали найпопулярнішим продуктом для компаній. Вони є вигідним поєднанням довгострокової реклами та ділової поліграфії.
      За основу береться стандартна календарна сітка або розроблена спеціально на замовлення з логотипом вашої компанії. Простір календаря розбивається на три рекламні поля, а для позначки поточного дня ми прикріплюємо спеціальний курсор.
      Настінний перекидний календар може стати чудовим корпоративним подарунком. Ми виготовляємо настінні календарі, як правило, із щільного крейдованого паперу (170-300 г/м²) на пружині з ригелем різних форматів - від А-3 до так званого "ватманського" типу А-1. Можливе також виготовлення за індивідуальними розмірами та нестандартною конфігурацією. Ваш календар може бути як вертикальним, і горизонтальним.
      Настільний календар. Ми пропонуємо на вибір настільні календарі двох конфігурацій: односкладові та перекидні. Ви зможете вибрати не тільки габарити та орієнтацію (горизонтальна, вертикальна), але й підібрати матеріал для підкладки, вибрати її фактуру та вказати нашим ілюстраторам свої побажання щодо дизайн-проекту.
      Мінімальне замовлення - 100 штук (квартальні та настінні перекидні календарі) та 300 штук (настільні).
      Для розрахунку вартості замовлення звертайтесь до наших спеціалістів.


      Календар вже давно перестав бути просто носієм інформації про місяці та тижні поточного року. Сьогодні календарі з логотипом компанії – це потужний інструмент продажу, що використовується повсюдно.

      Практично будь-який предмет можна перетворити на рекламоносій. Не стали винятком і фірмові календарі, які замовляє кожна компанія, що поважає себе. Беручи участь у виставках, презентаціях, проводячи семінари та тренінги для клієнтів та партнерів, кожна компанія прагне забезпечити та позначити свою присутність на заходах та закріпити ефект за допомогою сувенірної продукції. Нерідко як подібне джерело використовуються календарики з логотипом.

      Це зручний, перш за все, для потенційного клієнта предмет: розміщуючи його в офісі або вдома, він постійно бачить інформацію про вашу компанію, отже, ймовірність контакту з фірмою дуже висока!

      Брендування календарів – це один із напрямків нашої друкарні. Ми займаємося цим вже досить довго і тому маємо велике портфоліо. Нашим клієнтам завжди є з чого вибрати – як у плані дизайну, так і у плані матеріалів та формату календарів.