Брендована паперова продукція

Паперові пакети брендовані у Одесі

Реклама бренду –це не лише величезні банери чи вітрини. Це ще й ті дрібні деталі, які формуютьобраз і концепцію вашої компанії, підвищують довіру покупців і роблять товарбільш цінним. Йдеться про красиву продуману упаковку – паперові брендовіпакети стали інструментом просування у багатьох компаній. Навіть у кіно мичасто помічаємо, що головні героїні виходять із бутіків із пакетами, на яких –назва та логотип бренду.

Такиймаркетинговий хід, безперечно, виділить вас серед конкурентів і продемонструєваше серйозне ставлення до бізнесу та піклування про своїх клієнтів.

Якими бувають брендовані пакетипаперові

Пакети необхідніупаковки товару. Навіть якщо він знаходиться у коробці, важливо, щоб покупцямбуло зручно транспортувати його в руках. При цьому пакети можуть бутивиготовлені з різних матеріалів: поліетилену, целофану, паперу.

Останній варіантє найбільш вишуканим та стильним варіантом. Саме тому його використовуютьнавіть великі відомі бренди. Упаковка виготовляється із щільного паперу,здатного витримувати вагу товару – екологічного матеріалу, який легкопереробляється і не виділяє шкідливих компонентів.

А нанесеннялоготипу чи назви бренду, використання корпоративних відтінків чи стилістикикомпанії робить брендовані пакети паперові відмінним та ефективнимзасобом просування.

Паперові брендовіпакети можуть бути актуальними для різних сфер . Ми пропонуємо красиві упаковкидля ресторанів, флористики, ювелірних виробів, алкоголю, магазинів, бутіків іт.д.

Як вибрати паперові пакети?

Якщо випроживаєте та ведете бізнес у місті Одеса та хочете замовити красиві тастильні брендовані пакети з паперу, звертайтесь до нас. На сайті ви можетевибрати усі характеристики майбутнього виробу. Як визначитися з розмірами тадизайном пакета? Враховуйте кілька ключових факторів:

  1. Ціна на паперові пакети . Вона залежатиме від густини паперу, яка використовується при виготовленні упаковки, типу ручок, розміру виробу. Також на вартість пакетів впливає їхня кількість: чим більшою буде партія, тим менша вартість одного виробу.
  2. Дизайн. Він має бути таким, що наголошує на концепції вашого бренду. Використовуйте відтінки, які є в логотипі або інтер'єрі компанії, відомі шрифти, логотип. При цьому не варто перенасичувати упаковку не потрібною інформацією: пакет має виглядати лаконічно та мінімалістично.

Де замовити паперові пакети вОдесі?

Замовити пакетипаперові брендовані в Одесі ви можете прямо зараз на сайті нашої друкарні.Ознайомтеся з готовими роботами, щоб надихнутись та визначити: який пакувальнийвиріб вам потрібен (його розміри, відтінок, стиль, форма тощо).

Ми пропонуємомаксимально вигідні ціни на паперові пакети в Одесі тарозробляємо вироби таким чином, щоб враховувати концепцію, ідеї та цінностівашого бренду. А це означає , що ви отримаєте унікальну упаковку для своїхтоварів, яка підкреслить впізнаваність компанії, підвищить лояльність клієнтіві стане чудовою нативною рекламою.

З усіх питань:матеріали, ціна , терміни виконання роботи та умови доставки ви можетезвертатися до наших менеджерів. Скористайтеся послугою зворотного зв'язку тазамовте дзвінок. Ми відповімо на всі питання, що вас цікавлять, і допоможемопродумати дизайн і розрахувати кількість брендованих паперових пакетів.