Пакети під алкоголь

    В асортименті нашої друкарні паперові пакети під пляшки є особливими та актуальними цілий рік. Варто звернути увагу, що такий вид пакетів відрізняється вузькою витягнутою формою. У нас представлено більше десяти різних розмірів пакетів для пляшок, вони можуть бути невеликими, розрахованими на одну або дві пляшки, або популярного розміру, наприклад 10*10*35 см. Іноді компанії вибирають середній розмір, який вміщуватиме одночасно ще й подарунок.
    Класичний або стандартний подарунок у вигляді пляшки з алкоголем, перетворюється завдяки такому пакету на гарний і яскравий сувенір. Досить часто на таких пакетах розміщують логотипи компанії, спеціальні слогани або фірмові знаки зі словами привітання. Не варто відмовлятися від додаткового приводу, наголосити на іміджі компанії.
    При замовленні паперового пакету враховуватимуться всі технічні вимоги! Наші фахівці легко допоможуть визначитися з дизайном, розрахують розміри, складуть крій, помістять ваш логотип, придумають сюжет або підберуть картинку.